2:19 pm Новини

Відбираємо учасників на міжнародний майстерклас та конференцію з журналістських розслідувань у Осло

Журналістика — динамічна, постійно розвивається та вдосконалюється. Тож завжди потрібно тримати руку на пульсі змін та вдосконалюватися у професії. Медійники, які займаються розслідуваннями, мають нагоду потрапити на потужний міжнародний майстерклас та конференцію, які відбудуться із 23 по 26 жовтня у Осло. 

Асоціація «Незалежні регіональні видавці України» разом із нашими партнерами зі Skup, які, власне, і організовують захід, оголошуємо про відбір учасників. На майстерклас зможуть потрапити 12 українських журналістів, які займаються розслідуваннями. 

Захід відбудеться в Будинку преси в Осло з 23 по 25 жовтня. Після цього, 26 жовтня, — одноденна конференція Data-Skup у в Університеті OsloMet. 

Організатори покривають витрати на переїзд, проживання та харчування для усіх відібраних журналістів.

Програма буде насиченою та дуже корисною.

Ось кілька тем, які у фокусі майстеркласу:

  • ШІ в журналістиці – як його використовувати?
  • Як дослідити країну, до якої ви не маєте доступ?
  • Як досліджувати компанії за допомогою OSINT?
  • Як досліджувати людей та активи?
  • Як отримати доступ до публічної інформації в 136 країнах?
  • Як викрити фальшиву рекламу у Facebook?
  • Як розслідувати операції впливу на Telegram?

На вас чекає чудова можливість обміну досвідом із колегами з інших країн. Кожен запрошений спікер — професіонал, якому точно буде що сказати і показати про журналістські розслідування. 

Щоб потрапити на захід, спочатку потрібно заповнити реєстраційну формуТУТ. Крім того, обов’язковою умовою при відборі учасників буде ваша підписка на сторінку АНРВУ в Інстаграмі. Тож тисніть «стежити» та зробіть репост цього анонсу на своїй сторінці. При відборі учасників наші модератори перевірять виконання усіх вимог. Лише після того ваша заявка на участь буде розглянута. 

Зареєструватися на майстерклас та конференцію можна до 11 липня, 12.00.

Усі відібрані кандидати отримають повідомлення на свої електронні скриньки. Організатори залишають за собою право не повідомляти про причину, чому дехто не зможе цього разу приєднатися до поїздки. 

(Visited 140 times, 1 visits today)

Close