Проєкти

Асоціація «Незалежні регіональні видавці України» вже понад 20 років підтримує регіональні та локальні медіа. Проєкти Асоціації спрямовані на професійне навчання, фінансову підтримку місцевих медіа, безпековий захист медійників та міжнародне співробітництво.

Сильніші Разом: гендерна рівність та інклюзивність

Один із трьох ключових напрямків проєкту Сильніші Разом, спрямований на розвиток лідерських навичок та кар’єрний коучинг у межах програми Women in News.

Сильніші Разом: фінансова і організаційна стійкість

Один із трьох напрямків проєкту Сильніші Разом, спрямований на зміцнення медіа через навчання сталих бізнес-моделей та надання тривалих інституційних грантів для локальних та регіональних медіа.

Сильніші Разом: прозорість і боротьба з корупцією

Один із трьох напрямків проєкту Сильніші Разом, спрямований на посилення та розвиток розслідувальної журналістики в регіонах через довготривалі гранти та менторство редакцій.

План Б

Проєкт започаткований 2025 року у співпраці з норвезьким партнером — Amedia Foundation та спрямований на невідкладну фінансову підтримку медіа, що постраждали внаслідок закриття грантових проєктів американських донорів. Це короткостроковий проєкт термінової допомоги тривалістю до 5 місяців.

Міжнародний Фонд Страхування Журналістів

Проєкт започаткований 2022 року Асоціацією «Незалежні регіональні видавці України» у партнерстві з Фундацією «Суспільність», Інститутом масової інформації, «Детектором медіа», Центром демократії та верховенства права та Інститутом розвитку регіональної преси. Безкоштовне страхування для медійників, медичні та психологічні тренінги — складові захисту українських медіа, що забезпечує Асоціація в цьому проєкті для підтримки колег під час створення новин, репортажів та історій під час війни.

Медіамости: Фінляндія – Україна

Проєкт започаткований 2025 року у співпраці з News Media Finland і спрямований на навчання й покращення навичок саморегуляції та медіаграмотності. З фінського боку до проєкту долучилися медіа Helsingin Sanomat, Lapin Kansa та JSN, з українського — редакції десяти регіональних медіа. Крім щомісячних онлайн-зустрічей проєкт передбачає навчальні тури в Helsingin Sanomat (Гельсінкі) та Lapin Kansa (Лапландія), а також гранти на інформаційну кампанію про саморегуляцію.

Інноваційні Медіа України

Проєкт започаткований 2024 року в партнерстві з Media development investment fund (MDIF) і спрямований на фінансову та менторську підтримку бізнес-проєктів регіональних редакцій. У межах програми вже підтримано протягом року 5 українських регіональних медіа.

Буткемп: ШІ в журналістиці

Проєкт започаткований 2024 року і спрямований на навчання й покращення навичок регіональних редакцій у використанні ШІ-інструментів.

Жінки в медіа

Проєкт започаткований 2022 року і спрямований на навчальну та фінансову підтримку жінок у медіа та розвиток жіночого лідерства.

Медійний Конгрес

Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів започаткований 2011 року і проводиться щороку для топів регіональних та локальних медіа. Це єдина платформа в Україні для обміну досвідом між медіа, обговорення трендів на медіаринку та натхнення на нові проєкти у ваших медіа.

Digital ABC: навчальна програма для медіаменеджерів

В Україні проєкт стартував в 2023 році і спрямований на навчання і впровадження цифрової стратегії на практиці. Це практичні навчальні онлайн-курси зі стратегічного планування для медіа та розвитку ШІ в регіональних релакціях. Розроблений програмою «Women in News» Всесвітньої асоціації видавців новин (WAN-IFRA) за підтримки Шведського агентства з питань міжнародного розвитку та співробітництва (Sida). 

Тренінги

За тегом #тренінги зібрано всі практичні й навчальні тренінги, які організовує Асоціація «Незалежні регіональні видавці України» в межах різних проєктів. Це й безпекові тренінги з надання першої домедичної та першої психологічної допомоги, й навчальні тренінги з роботи із ШІ-інструментами в рамках Буткемпу, й тренінги із саморегуляції та медіаграмотності в рамках проєкту «Медіамости: Фінляндія — Україна» тощо.

Visited 85 times, 1 visit(s) today

Comments are closed.

Close