АНРВУ. Будуємо разом успішні медіа

Хто ми?

Наша місія — захищати та просувати свободу в медіа, якісну журналістику, допомагати розбудовувати успішні медіа бізнеси, лобіювати інтереси регіональних медіа в законодавчому полі заради процвітання незалежних медіа в Україні.  

Ми представляємо локальні новинні сайти з аудиторією понад 10 млн унікальних користувачів на місяць та локальні друковані видання, загальним місячним накладом близько 900 тисяч екземплярів.

 

Всі медіа компанії наші учасники мають доступ до всіх переваг, сервісів та інформації, що АНРВУ пропонує своїм членам.

 

Що робить нас унікальними?

АНРВУ пропонує своїм учасникам найголовніше, що потрібне для успішного ведення медіабізнесу: навчання персоналу, досвід колег, довіру між учасниками, прямі можливості партнерства, брендування та захист.

 

Навчання

ЩО: Допомагаємо співробітникам наших учасників постійно підіймати свій професійний рівень, отримуючи найкращий новий досвід, технології та знання від найкращих фахівців на ринку.

ЯК: Проводимо регулярні навчальні вебінари/конференції для рекламістів, керівників, маркетологів, SMMників, редакторів та журналістів.

 

Досвід

ЩО: Під час всіх наших заходів ми використовуємо лише прикладні знання, максимально практичні кейси та винятково корисні досвіди. Ми не читаємо лекції чи виголошуємо промови. Ми – створили платформу вільного спілкування та місця, де звучить лише практика.

ЯК: наші спікери/тренери/доповідачі – лише практики з медіа, котрі безпосередньо щодня працюють з медіа. 

 

Довіра

ЩО: Створюємо незмінну атмосферу місця, де завжди можна почути про практичний досвід колег та розповісти про власний досвід. Вдалий та не дуже. 

ЯК: ми створили платформу відвертих розмов про будь-які виклики в медіа. Наші zoom-посиденьки – один з таких форматів. 

 

Партнерство

ЩО: нам важливо, що наші учасники – перевірені часом та справами наші партнери, друзі та колеги. Це дає неабияку довіру на всіх наших заходах.

Нам цінно, що всі наші зовнішні партнери – адвокати нашого бренду та обирають сталий розвиток разом з нами. Бо нам довіряють.

ЯК: ми підтримуємо постійні професійні зв’язки з нашими учасниками, партнерами-грантодавцями та партнерами-колегами.

 

Брендування

ЩО: ми беремо участь в професійній тусовці країни, де просуваємо якісні локальні медіа. Ми відстоюємо потреби незалежних медіа в законодавчих комітетах, громадських радах, на міжнародному рівні серед колег WAN-IFRA та INMA.

ЯК: через внутрішні дослідження, експертні думки, низку відкритих просвітницьких заходів для медіа залучаємо все більше вболівальників за якісні локальні медіа.

 

Захист

ЩО: Спільна законотворча діяльність задля підтримки та розвитку якісних умов для ведення медійного бізнесу.

ЯК: Разом з колегами – лобіювання потрібних для ринку законопроектів. Разом з WAN-IFRA, INMA та WEF – на всесвітньому рівні привернення уваги до проблем медіа.  

 

Чому варто долучитися до АНРВУ?

Тому що з нами ваше медіа буде зростати та розвиватися в довіреному надійному колі колег та партнерів.

(Visited 109 times, 1 visits today)
Close