Учасники Асоціації

Наша місія – захищати та просувати свободу в медіа, якісну журналістику, допомагати дотримуватися професійних стандартів, лобіювати інтереси регіональних медіа в законодавчому полі заради процвітання незалежних медіа в Україні.

Долучитися

Чернігів, Суми, Ніжин, Славутич

Чернігівська Медіа Група 

 
Незалежна регіональна медіакомпанія півночі України: новаторство, баланс думок, інтерактив з читачами
«АНРВУ обʼєднує невеликі незалежні медіа компанії з різних регіонів України, утворюючи потужну галузеву мережу. Асоціація відстоює принципи якісної журналістики і незалежних медіа, захищає медіагалузь в цілому та інтереси регіональних медіа зокрема. Спілкування, цінності і розвиток – саме за це наша компанія цінує АНРВУ».

Ярослав Сухомлин, директор

Запоріжжя, Запорізька область

МИГ

 

Видаємо авторитетну, якісну, професійну газету

«Наша багаторічна співпраця з АНРВУ – це можливість спілкування з колегами, отримання інформації про нові тенденції в медіа, підтримка контактів з зарубіжними партнерами, пошук донорів, здатних надати методичну та фінансову допомогу».

Геннадій Дерибас, директор

Рівне,Рівненська область, Луцьк, Волинська область

ОГО


Те що треба для успішнОГО бізнесу

«Всі майданчики, створені Асоціацією – це можливість обміну досвідом, ідеями. А ще наша співпраця – це єднання у важкі часи. Розуміння, що один в полі – не воїн».

Світлана Омельчук, директорка

Одеса та Одеська область

Центр Медіа

 

Одеське життя та інші наші медіа – джерела корисної, правдивої, достовірної інформації для наших читачів

«В Асоціації ми об’єднані однією ідеєю: робимо незалежні медіа. Спілкуємося, навчаємося, допомагаємо один одному. Особливо зараз, у важкі для всіх часи, таке партнерство немовірно підтримує».

Геннадій Чабанов, головний редактор

Кременчук, Полтавська область

Кременчуцький ТелеграфЪ 

 

Джерела чесних новин та перевіреної інформації. Знайте більше-живіть краще

«Нам, як ніколи, необхідна підтримка. Завдяки АНРВУ ми отримуємо колосальну підтримку, можливість опановувати нові напрямки, отримувати новий досвід, що дозволяє розвивати незалежну регіональну журналістику».

Леся Лазоренко, головна редакторка

Всі області України

Перша міська компанія


Цінуй свій час у майбутньому

«Співпраця з Асоціацією дає впевненість, що ми не Аодні, завжди можна отримати якісну консультацію, допомогу, поділитися думками з колегами. Це мов ще одна сім’я!»

Валентина Кармацька, директорка

Хмельницька область

Редакція Є!


Нам важливо бути головним джерелом актуальної, важливої та корисної інформації

«Ви підтримуєте нас та допомагаєте успішно розвиватися нашим виданням. Ваша допомога стала для нас не лише важливим фінансовим фактором, а й надійним партнерським плечем. Ви вірите в нас, а ми віримо, що разом – ми переможемо! Ваша підтримка наближає нашу Перемогу!»

Сергій Іщук, директор

Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Козятин

РІА Медіа


Незалежна журналістика для кращого життя наших громад

«У нас одна мета – зробити медіа успішними, як бізнес. Нам у цьому вже багато років допомагає та підтримує Асоціація. Жоден захід АНРВУ не залишається поза увагою наших фахівців – від медійного конгресу до навчальних вебінарів. Для нас важлива ефективна взаємодія з АНРВУ, ми відчуваємо підтримку та спільні кроки уперед».»

Олег Горобець, директор

Херсон, Херсонська область.

Гривна

 

Будуємо сильну європейську демократичну спільноту за допомогою слова та підтримуємо її

«АНРВУ – це підтримка: інформаційна, технічна, технологічна. Зараз, у важкі часи, це ще й колосальна фінансова та технічна підтримка. А ще – це ефективний нетворкінг на фантастичних івентах.»

Михайло Новицький, директор

Чернівці, Чернівецька область

Молодий буковинець


Улюблена газета чернівчан

«Співпраця з АНРВУ дозволяє тримати руку на пульсі часу, обмінюватися з колегами досвідом, спільно моніторити і реагувати на нові тенденції в Україні та в світовій медіа-індустрії».

Богдан Загайський, директор

Всі області України

Видавничий дім Хазяїн


Спортивна аналітика, корисні поради

«Асоціації – велике дякуємо за підтримку: інформаційну та матеріальну. Важливо бути разом з колегами-однодумцями. Завжди на зв’язку. Як кажуть, і в горі, і в радості».

Артем Бриж, директор

Запорізька область

Мій Район

 

Чесні новини свого регіону

«Завдяки співпраці з АНРВУ 17 років тому ми з молодого видання стали головним в районі. Щоразу, після кожного табору редакторів чи медійного конгресу, ми отримуємо безцінний досвід від колег та цікавих спікерів. А зараз, в темні і складні часи, ми можемо розраховувати на підтримку і допомогу Асоціації. Це неоціненна співпраця та солідарність!»

Людмила Сова, головна редакторка

(Visited 568 times, 1 visits today)
Close