11:38 am Новини, Проєкти

Запрошуємо на безпековий тренінг для журналістів у Львові: захистіть себе і тих, хто поруч

Сучасна українська журналістика, особливо в умовах війни, часто вимагає роботи в умовах підвищеного ризику, де безпека стає пріоритетом. Медійники, які працюють на передовій подій, стикаються з багатьма викликами, що можуть загрожувати їхньому здоров’ю та життю. Саме тому надзвичайно важливо забезпечити їх необхідними знаннями та навичками для захисту себе та своїх колег.

Отож, раді анонсувати про чудовий, корисний і водночас практичний захід — безпековий тренінг для медійників, який відбудеться з 11 по 14 липня у Львові. Його проведуть Асоціація «Незалежні регіональних видавців України» у рамках проєкту «Міжнародний фонд страхування журналістів» за підтримки Europäisches Zentrum für Presse- und Medienfreiheit (ECPMF) та EU4IM.

Протягом цих кількох днів закордонні тренери, професіонали своєї справи розкажуть та в дії навчать основам надання домедичної допомоги. Навіть, якщо ви вже маєте певний теоретичний чи практичний запас знань, надзвичайно важливо відточувати їх регулярно, аби в екстреній ситуації діяти швидко, без паніки, на «автоматі» . 

Учасники дізнаються про найкращі практики уникнення небезпеки, методи самозахисту, прийоми і правила надання домедичної допомоги собі чи тим, хто поруч.

Тренінги для журналістів є безоплатними. Учасникам компенсуємо витрати на проїзд, проживання  та харчування. 

Щоб зареєструватися, встигніть заповнити ФОРМУ до 30 червня, 18.00. Поспішайте, адже кількість місць обмежена. У разі позитивного рішення ми зв’яжемося з вами. У зв’язку з опрацюванням великої кількості заявок організатори залишають за собою право не повідомляти тих, хто цього разу не зможе доєднатися на захід.

До зустрічі! І будьте в безпеці! 

(Visited 230 times, 1 visits today)

Close