Якісна аудиторія новинарного сайту: як залучати, утримувати та збільшувати?

Всім відомо, що якісна аудиторія новинарного проекта - це запорука успіху всього медіа. Але як її, залучити, а потім ще й утримувати                       потрібним їй контентом та збільшувати - це питання, що цікавлять багатьох.

Саме тому ми вирішили організувати для вас вебінар з одним з найцікавіших видавців - Іллею Красильщиком, амбітна команда котрого  розвиває цікавий та успішний проект Meduza.

Отже, запрошуємо!

 

 

 

 

 

UPD: на ваші прохання та побажання, ми подовжиди термі реєстрації на вебінар аж до 28 червня включно! Будемо раді вас бачити серед учасників :)

Дата проведення : 29 червня 2016р.

Час проведення : з 11:00 по 13:00 за Києвом

Аудитор : топ-менеджери, менеджери проектів, головні редактори/редактори інформаційних сайтів та міських порталів

Реєстрація: до 25 червня ц.р. заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету

Мова вебінару : російська

Деталі підключення до вебінару надішлемо після реєстрації.

Вартість участі : для членів АНРВУ та постійних партнерів WebPromo – безкоштовно (промокод вам надає наш партнер WebPromo), для решти учасників – 150грн.

Спікер вебінару


Ілля Красильщик, видавець Meduza.io, одного з найбільш успішних, креативних та амбітних європейських проектів.

Вебінар – це перший захід в 2016 році спільного проекту Асоціації незалежних регіональних видавців України (АНРВУ) та Poppius , найстарішої школи журналістики в Скандинавії.

Навчання в школі надає як базові журналістські знання, так і навчає всіх бажаючих роботі в якості репортерів, редакторів, розслідувальників, веб-журналістів чи фрілансерів. Школу Poppius засновано ще в 1947 році журналістом Сетом Поппіусом (Set Poppius). Наразі журналістській професії працює велика кількість випускників школи.

Технічний партнер вебінару інтернет-агенція WebPromo , партнер по просуванню вашого сайту.